top of page

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY W PAULA PIETRASIK ARCHTEKTURA?

PAULA PIETRASIK ARCHITEKTURA to wyjątkowa pracownia architektoniczna, która oferuje pełną obsługę w zakresie projektów budynków oraz wnętrz.

Podczas tworzenia projektów kładziemy szczególny nacisk na kształtowanie nowoczesnego i funkcjonalnego układu, tak aby powstała przyjazna i wygodna przestrzeń dla przyszłych użytkowników. Dbamy o zachowanie prawidłowych proporcji zewnętrznych bryły, a także o jej estetykę. Ze szczególną starannością pracujemy nad każdym detalem i rozwiązaniami materiałowymi co sprawia, że każdy nasz projekt jest wyjątkowy.

W naszej pracy staramy się sprostać wymaganiom i indywidualnym potrzebom klienta, aby z naszą pomocą realizowali swoje marzenia o domu lub przestrzeni do pracy.

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA W ŁODZI

980x454pix_o_nas.jpg

mgr inz. arch.

PAULA PIETRASIK

Architekt, grafik. Właścicielka i założycielka pracowni.

 

Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej kierunku Architektura i Urbanistyka. Od 6 lat pracuję i projektuję architekturę oraz wnętrza. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując dla wielu łódzkich biur projektowych. W 2018 uzyskałam uprawnienia architektoniczno-budowlane do projektowania bez ograniczeń. W projektach cenię sobie minimalizm w połączeniu z naturalnymi materiałami. Jestem perfekcjonistką. Najbliższa jest mi architektura Santiago Calatravy. Do każdego inwestora podchodzę indywidualnie spełniając jego oczekiwania. Czekam na nowe wyzwania i zapraszam do współpracy!

bottom of page